20.09.2018

Warsztaty edukacyjne dla pedagogów

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego wspólnie
z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty edukacyjne dla pedagogów pn. „Poznajemy walory przyrodnicze parków krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego – edycja III, Unikalna Dolina Dolnej Odry: Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Odry i Cedyński Park Krajobrazowy”, które odbędą się w dniach 28 - 29 września 2018 r.

Warsztaty mają na celu przybliżenie tematyki parków krajobrazowych, jako jednych z form ochrony przyrody funkcjonujących w naszym kraju. Pierwszy dzień zostanie poświęcony na przekazanie wiedzy na temat Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry i Cedyńskiego Parku Krajobrazowego. Podczas drugiego dnia uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego zapoznania się z walorami Cedyńskiego Parku Krajobrazowego i sposobami wykorzystania walorów przyrodniczych, krajobrazowych, czy historycznych do przeprowadzenia szkolnych zajęć w terenie oraz wezmą udział w 4-m Festiwalu „Cedynia na okrągło”.

Wszystkich chętnych nauczycieli prosimy o zapisywanie się za pomocą Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń na stronie ZCDN-u (https://www.szkolenia.zcdn.edu.pl/szkolenie-poznajemy-przyrodnicze-walory-parkow-krajobrazowych-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-iii-edycja) - numer form doskonalenia II/E/20.

Liczba miejsc ograniczona, kryteria: kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

 

Program warsztatów

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt na adres
e-mail lub telefoniczny z p. Karoliną Bloom (91) 48 17 123,e-mail: kbloom@zpkwz.pl lub z p. Igorem Szakowskim (91) 48 17 128, e-mail: iszakowski@zpkwz.pl.