Most widok

Most w Siekierkach nominowany w Plebiscycie Property Design Awards 2022

Konkurs ma na celu wyróżnić "unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu" - takie projekty mają być uhonorowane statuetką Property Design Awards 2022.  Plebiscyt ten ma wyłonić i nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce, oddane do użytku do końca 2021 roku, oraz ich twórców.

To już kolejna edycja i końcowy etap tego prestiżowego konkursu. Inwestycja zrealizowana przez ZPKW jest nominowana w kategorii Przestrzeń Publiczna. TOP 5 w każdej kategorii zostało wyłonione na podstawie zgłoszeń Czytelników i wskazań Jury.

Zapraszamy do głosowania, które potrwa do 10 stycznia 2022 roku. Ogłoszenie zwycięzców - którzy zostaną wybrani na podstawie głosowania Czytelników oraz Jury odbędzie się 27 stycznia podczas Gali Property Design Awards 2022, będącej wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2022 (www.4dd.pl).

Głosowanie pod linkiem:

https://www.propertydesign.pl/architektura/104/property_design_awards_2022_przedstawiamy_top_5_w_kazdej_kategorii_i_zapraszamy_do_glosowania,36494.html

Gosowanie Most