Konkurs

 

W ramach projektów realizowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego na terenie 7 parków krajobrazowych (Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Ujście Warty, Drawski Park Krajobrazowy, Iński Park Krajobrazowy, Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy) posadowiono ponad pięćset tablic. Nasze tablice mają charakter informacyjno – edukacyjny. Zawierają treści dotyczące fauny i flory parków krajobrazowych, ale również wiele tablic zostało zaprojektowanych by promować wartości kulturowe i historyczne. Poprzez piękne ryciny i zdjęcia, tablice „opowiadają” o zjawiskach zachodzących w przyrodzie: zarówno związanych z przyrodą ożywioną jak i nieożywioną. Nasze tablice rozpoznasz po obecności na nich logo Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego.

Nasz konkurs polega na odnalezieniu jak największej liczby tablic na terenie wszystkich parków krajobrazowych oraz zrobienia sobie zdjęcia typu selfie na tle naszej tablicy i umieszczenia go za pomocą zakładki ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW na naszej stronie.

Im większą ilość tablic informacyjno-edukacyjnych znajdziesz w terenie i im więcej zdjęć na tle tablic zrobisz, tym masz większe szanse na wyższą lokatę w rankingu.

Osoby, które umieszczą największą ilość zdjęć zdobędą cenną nagrodę rzeczową.

Pamiętaj, że aby móc wziąć udział w konkursie konieczna jest rejestracja.

Konkurs „Znajdź tablicę edukacyjną w parku krajobrazowym” realizowany w ramach projektu pn. „Edukacja przyrodnicza w parkach krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego”, finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.