Finał konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że 4 czerwca rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W konkursie brały udział drużyny liczące po 3 uczniów z każdego województwa w Polsce.

Nasza drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Bornym Sulinowie, choć nie zdobyła miejsca na podium, godnie reprezentowała województwo zachodniopomorskie. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i wiedzy, którą zaprezentowali podczas konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! To ogromne osiągnięcie dla każdego z Was. Chcielibyśmy również wyrazić nasze podziękowania dla Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych za gościnność i wspaniałą atmosferę, którą stworzyli podczas konkursu. Wasza organizacja i wsparcie były nieocenione.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą drużynę i przyczynili się do ich udziału  w konkursie. Zachęcamy do dalszego odkrywania piękna polskich parków krajobrazowych i udziału w kolejnych edycjach konkursu.

fot.: Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych 

 

 

 

 

Siedziba

ul. Kopalniana 2
70-761 Szczecin
tel.:  451 167 450
e-mail: sekretariat@zpkwz.pl

Informacja
Dalsze korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza akceptację plików cookies, co będzie skutkowało zapisywaniem ich na Państwa urządzeniach. Korzystamy z plików cookies, aby dostosować Serwis do potrzeb użytkowników. Ma Pani/Pan możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej.